facebook

Nejčastější dotazy v našem pražském online květinářství.

Zde se vám snažíme odpovědět na nejzákladnější dotazy, související s online nákupem květin u nás. Pokud k nám máte jiný dotaz, kontaktujte nás. Děkujeme.

 

Vozíte z květinářství čerstvé květiny?

Ano, po Praze a okolí rozvážíme vždy pouze čerstvé květiny, které při správné péči vydrží i týden a déle. Nikdy si za vás nedovolíme doručit špatné květiny.

 

Mohu ke kytici přidat vlastní vzkaz? 

Ano, hezký vzkaz přidáme spolu s kvalitní výživou do prémiové obálky ke kytici. Uvedete nám ho v objednávce.

 

Jak zjistím volné termíny pro doručení kytic? 

Volné časové sloty pro rozvoz květin zobrazujeme zeleně podbarvené v detailu každé kytice. Objednat květiny a zároveň si volný termín pro jejich doručení i rezervovat můžete až jeden měsíc předem.

 

Lze zaplatit květiny přes internet? 

Ano, zabezpečená platební brána je součástí nákupu. Při nákupu ze zahraničí zobrazujeme domácí měnu platební karty. Platbu online preferujeme.

 

Co když platba přes platební bránu neprojde?

Nevadí, někdy se to stane, poskytovatele brány - banku, neovlivníme. Objednávku můžete ponechat, platbu provést převodem (VS je číslo objednávky, kontakty zde) a nám na info@vezukytku.cz zaslat potvrzení o převodu. Kytici poté doručíme.

 

Co když si nejsem jistá/ý, jestli příjemce květin bude na dané adrese přítomen...

Známou adresu nám prosím vyplňte do objednávky a do poznámky uveďte, že si nejste jistí - tuto informaci uvítáme. S dotyčným se spojíme jako kurýrní služba bez prozrazení obsahu zásilky a společně se domluvíme na jejím doručení.

 

Doručujete květiny i do nemocnic?

Ano, květiny doručíme i tam. Pokud se nedostaneme na dané oddělení, květinu předáme na místě ošetřujícímu personálu. Uveďte nám ale v poznámce upřesňující informace (pavilon, oddělení, patro...).

 

Kytici chci zaslat anonymně bez prozrazení odesílatele.

Není problém. V objednávkovém formuláři si můžete zvolit možnost Odesílatel chce zůstat v utajení. Poté příjemci vaše jméno neprozradíme. Obecně, pokud se jménem do vzkazu nepodepíšete, příjemce se ho nemusí dozvědět. Není nikde na vzkazu ani u kytice uvedené.

 

Chci poslat více květin na rozdílné adresy.

Bohužel, musíte si vytvořit samostatné objednávky, případně při větším objemu kytic se s námi individuálně dohodnout.

 

Jakmile kytici po Praze doručíte, dáte mi vědět? 

Ano, nakupujícím z EU zasíláme info SMS, pokud objednáváte mimo EU, pak zasíláme info e-maily na adresu objednávajícího.

 

Prodejní doklad je součástí? 

Ano, prodejní doklad – fakturu, automaticky zasíláme po každém doručení kytice na e-mail objednávajícího případně i společně s vyplněnou fakturační adresou (IČ, DIČ, jsme plátci DPH).

 

Pošlete mi fotografii uvázané kytice? 

Ano, pokud nám do poznámky v objednávce tento požadavek uvedete.

 

Smuteční stuhy jsou u pohřebních květin součástí? 

Ano. Jejich výběr naleznete u smutečních kytic i věnců a text na stuhu nám uvedete do poznámky v objednávce. Stuhy se vzkazem máte od nás zdarma.

 

Objednávám smuteční kytici na obřad v Praze. Co teď?

Vyberte si smuteční kytici nebo věnec z naší nabídky. Zvolte typ platby a termín a čas pro doručení. Časové rozmezí uvádíme tříhodinová, do poznámky v objednávce nám ale přesný čas obřadu a jméno zesnulého uvedete. Smuteční kytice k obřadům vždy doručujeme v dostatečném časovém předstihu. Poté je kytice předána obsluze pohřebního ústavu a následně viditelně vystavena.

 

Vytvoříte mi kytici na přání? 

Ano, kytice na přání tvoříme každým dnem. Pokud budete objednávat přes e-shop, kontaktujte nás nejlépe třeba telefonicky a pro samotné objednání a zaplacení kytice na dálku pak použijte tento odkaz. V našem kamenné strašnickém květinářství vážeme také po domluvě.

 

Kde vás najdu?

Kamenné květinářství, které slouží i pro osobní odběry z e-shopu naleznete na adrese Květiny Strašnice, Černokostelecká 29, 100 00 Praha 10 - Strašnice. Otevřeno máme v pracovní dny od 10:00 do 19:00 hodin, v sobotu pak v čase od 10:00 do 15:00 hodin. V neděli máme zavřeno.

 

 Ať udělají radost!

Logo VezuKytku

Máte-li na nás jiný dotaz, zeptejte se třeba i zde:


instagram
Rozvoz a doručení květin po Praze a okolí
Doručení kytice 100 růží Praha
Online květinářství Praha
Květinářství Praha a rozvoz květin
Online květiny Praha
Květinářství Květiny Strašnice Praha 10
Online květinářství Praha
dnes má svátek Ondřej

Prémiové kytice vám doručíme ihned nebo za vás předáme:  Po-Pá:09-19:00, So:10-15:00 tel: +420 725 735 745  info@vezukytku.cz


 Kopírovat nebo jinak nakládat s obsahem online pražského květinářství VezuKytku.cz, včetně fotografií kyticí květin, na které jsou platná autorská práva, je zakázáno.  

Kamenné i online květinářství v Praze a službu rozvozu - donášky květin po Praze a okolí pro vás zajišťuje RedBubble spol. s r.o.

Květinářství Květiny Strašnice a online eshop VezuKytku.cz pro Prahu a okolí

Černokostelecká 29, 100 00 Praha 10 - Strašnice

Poctivé kytice  z čerstvých květin - každý den.

Jsme plátci DPH, faktury za nákup květin vám po doručení zasíláme automaticky.