facebook

Veselá marmeládová společnost

 Marmelády od Šárky Dvořákové, která se věnuje výrobě džemů, marmelád, sirupů, pečených čajů a čatní.
 
 
Vše dělá výhradně sama v malé výrobně na Nových Hradech. Věří v poctivost klasických pracovních postupů, které doplňuje svými zkušenostmi a nápady. Výsledkem jsou kvalitní marmelády a džemy.
 
V roce 2014 a 2015 za své výrobky obdržela ocenění Chutná hezky. Jihočesky za malinovou marmeládu, borůvkovou marmeládu, borůvkovo-brusinkový sirup a borůvkovo-brusinkový džem a ocenění Regionální potravina Jihočeského kraje 2014 za marmeládu lesní směs. V roce 2015 získala zlatou medaili na světové soutěži Dalemain Marmalade Awards za pomerančovou marmeládu s brusinkami, v roce 2016 stříbrnou a bronzovou medaili za pomerančovou marmeládu s malinami a pomerančovou marmeládu s rozinkami a v roce 2017 stříbrnou a bronzovou medaili za mandarinkovou marmeládu a za marmeládu citrusový mix.
 
Základem všech výrobků je ručně přebrané celé nebo krájené ovoce. Džemy a marmelády obsahují pouze ovoce, cukr, koření a citrónovou šťávu, u některých džemů a marmelád je pro zahuštění nutno přidat čistý citrusový pektin.
 
Ovoce je převážně českého původu, například borůvky pocházejí přímo z Novohradska, švestky, jablka, višně a rybíz z chelčicko-lhenické ovocnářské oblasti a meruňky a hrušky z Moravy. Bylinky má z vlastní zahrady a koření odebírá od vybraných dodavatelů, používá např. skořici z Cejlonu a vanilkové lusky z Madagaskaru.
 
Rádi vám zajístíme více sortimentu od Šárky, nabízíme zde pouze její výběr. Kontaktujte nás.
  
          
 
  
  
  

Nacházíte se v kategorii: Veselá marmeládová společnost

instagram
Instagram 6
Instagram 1
Instagram 2
instagram 7
Instagram 5
Instagram 3
Instagram 4
dnes má svátek Markéta
Prémiové kytice vám doručíme nebo za vás předáme:  Po-Pá: 09-19:00, So: 10-15:00 hodin  tel.: 725 735 745   info@vezukytku.cz

 Kopírovat a jinak nakládat s obsahem, včetně fotografií, na které jsou platná autorská práva, je zakázáno.