facebook

Aktuality z našeho pražského květinářství

Květinářství Praha 10 Strašnice

Dnešním dnem (04.02.2021) na našem online květinářství začínáme zobrazovat sekci Aktuality, kde vás přímo zde na stránkách chceme krátce informovat o aktuálních provozních věcech našeho eshopu, kamenného květinářství, případně sortimentu. Sekce je nová a další sdělení budou přibývat.

Od pátku 7.5.2021 do neděle Dne matek máme kromě pár časových slotů vyprodáno.

Pokud budet chtít na svátek kytici od nás, můžete se ještě zastavit v našem květinářství. Ale raději si prosím napiště nebo zavolejte předem. Děkujeme.

V neděli 9.5.2021 na Den matek máme otevřeno

Na letošní Den matek máme otevřené jak kamenné květinářství, tak i kytice standardně po Praze a okolí rozvážíme. Otevřeno máme od 10:00 do 18:00 hodin. Těšíme se na vás.

Kytice a květiny expres po Praze od půlky dubna 2021

Spouštíme další, novou službu rozvozu květin, u které vám dokážeme naší čerstvou kytici doručit už do jedné hodiny po Praze od online objednání a nejste vázáni na kapacity naší rozvážkové dopravy, která bude primárně určena pro naše stálé zákazníky nebo zákazníky, kteří si objednávku provedou předem. Stejně tak i pro složitější doručení květin (příjemce se musí hledat, není ihned dostupný, specifický požadavek při doručení květin a podobně...). Tato nová doprava bude určena pro doručení Na zvonek dveří a ihned. Sledujte nás.

Velikonoční provoz 2021

V pátek 02.03.2021 a v pondělí 05.04.2021 máme u kamenného květinářství otevřené pouze výdejní okénko, u kterého vás rádi uvidíme. U online květinářství fungujeme standardně a květiny vám po Praze a okolí rozvážíme. Přejeme vám hezké velikonoce! 

19.03.2021 - Vyčerpané kapacity našeho květinářství

Omlouváme se, ale poslední dny máme kapacity pro naše rozvozy květin po Praze a okolí vyčerpané až dva dny předem. Kytici si ale můžete po předchozí objednávce vyzvednout i v našem kamenném květinářství. Pracujeme na zlepšení při zachování našich kvalit. Děkujeme vám.

Proč zůstavají květinářství otevřená?

Zde si můžete přečíst odůvodnění naší vlády.

MDŽ - 8.3.2021 17:00 - prodejna hlásí také vyprodáno

Zbývá nám pouze pár pokojových rostlin na prodejně, vyprodali jste nám i krám :) Ať dělají radost. Už pro vás nakupujeme opět čerstvé! Děkujeme!

Víkend před MDŽ včetně neděle máme otevřeno

V pondělí 8.3.2021 je Mezinárodní den žen. Otevřené květinářství i rozvoz květin budeme mít výjimečně i v neděli 7.3.2021 v čase od 10:00 do 17:00 hodin. Nezapomeňte si prosím raději udělat předobjednávky. Děkujeme.

26.02.2021 Květinářství stále v režimu otevřeno

Dle nařízení vlády můžeme mít nadále online i kamenné květinářství otevřeno a poskytujeme veškeré své služby zatím bez omezení. Při fyzickém kontaktu s námi prosím dodržujte nastavená hygienická opatření, kdy se chráníme společně.

V pátek 19.02.2021 - zavřeno

Z důvodu stavebních úprav naší prodejny máme v tento den zavřené jak kamenné květinářství, tak nebude probíhat ani rozvoz květin. Děkujeme vám za pochopení.

04.02.2021 - Valentýn

Valentýn: Otevírací doba online květinářství i našeho květinářství ve Strašnicích v neděli 14.02.2021 bude od 09:00 - 18:00 hodin. Doručení růží po Praze a okolí na tento svátek si můžete přednostně rezervovat zde. Těšíme se na vás.

04.02.2021 - Zdražení květin na burze

Možná si všimnete, že některé kytice a hlavně kytice růží jsou zdraženy. Nezdražujeme svévolně, ale blíží se svátek Svatého Valentýna a zdražují tak všechny květinářství po celém světě. Je to způsobeno vyšší poptávkou květin u samotných pěstitelů. Věříme, že se situace po odeznění svátku bude pomalu vracet k normálu :)

 

Květinářství Praha online

 

instagram
Doručení kytice 100 růží Praha
Rozvoz a doručení květin po Praze a okolí
Online květinářství Praha
Květinářství Praha a rozvoz květin
Online květiny Praha
Květinářství Květiny Strašnice Praha 10
Online květinářství Praha
dnes má svátek Aneta
Prémiové kytice vám doručíme ihned nebo za vás předáme:  Po-Pá: 09-19:00, So: 10-15:00 hodin  tel.: 725 735 745   info@vezukytku.cz


 Kopírovat a jinak nakládat s obsahem květinářství, včetně fotografií, na které jsou platná autorská práva, je zakázáno.  

Kamenné i online květinářství a službu rozvozu - donášky květin po Praze a okolí pro vás zajišťuje společnost RedBubble spol. s r.o.

Květinářství Praha 2, 3, 10 - Květiny Strašnice a online eshop VezuKytku.cz pro Prahu a okolí