Květiny, za které si ručíme, vám doručíme a předáme vždy ve zvoleném čase.

Kytici květin po Praze vždy doručíme profesionálně a reprezentativně, nepoužíváme kurýrní služby (pouze při vytížení naší dopravy nebo expresním rozvozu). Na perfektním doručení a předání květin si zakládáme. Na 10 000 doručení květin máme v průměru méně než 8 neúspěšných předání. Úspěšných doručení kytic po Praze a okolí máme tisíce. Radost děláme jak obdarovaným, tak i vám, každým dnem...

KVĚTINY DORUČÍME, vždy!

ROZVOZ KVĚTIN PO celé PRAZE (od 500 Kč) : je při nákupu nad 1 500 Kč zdarma, do této částky účtujeme dopravné ve výši 99 Kč. Lokality pro rozvoz květin po Praze naleznete zde (je to Praha :).

 

ROZVOZ KVĚTIN PO OKOLÍ PRAHY do 15 km od hranice Prahy (od 1 000 Kč) : je při nákupu nad 2 000 Kč zdarma, do této částky účtujeme dopravné ve výši 150 Kč. Lokality pro rozvoz květin v okolí Prahy naleznete zde .

 

Květiny EXPRES DO 60 MINUT v naší pracovní době pro Prahu 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 14 a 15 (vybrané části, od 500 Kč) účtujeme dopravné ve výši 149 Kč. U vybraných a označených kytic jsme schopni nezávisle na vytíženosti naší dopravy zaslat kurýrem kytici ihned. V nákupním košíku se vám zobrazí doprava Expres bez časového omezení, odesíláme ihned, doručení do 60 minut od přijetí objednávky. Lokality pro rozvoz květin a kytic expres naleznete zde.

 

OSOBNÍ ODBĚR v našem pražském květinářství je po předchozí objednávce - rezervaci možný vždy zdarma.

 

V rámci EU zasíláme o stavu objednávky standardně informační SMS. Pokud objednáváte mimo EU, uveďte nám to prosím do poznámky a budeme vám posílat e-mail.

 

  1. Dostupnost květin a naší dopravy zobrazujeme online, v objednávce si vyberete čas a datum, ve kterém chcete květiny doručit - pokud ne ihned.
Nestane se tak, že si květiny objednáte na určený čas a nebudeme doručení schopni zaručit.

Čas doručení pro rozvoz květin

2. Po celou dobu objednávky vás informujeme pomocí SMS.
Víte tak naprosto přesně, že jsme objednávku PŘIJALI, kdy kytici EXPEDUJEME a kdy obdarovaná kytici OBDRŽELA - můžete na to adekvátně reagovat. SMS dostává pouze objednávající, příjemce kytice není o ničem informován.

Rozvoz květin po Praze a okolí

3. Zaplatíte bezpečně platební kartou online ihned při objednání,
bankovním převodem předem nebo kartou a hotovostí při předání. Jestli květiny objednáváte ze zahraničí, platbu můžete provést i v měně státu, ve kterém je vaše platební karta vydána. V případě, že platba z technického důvodu neprošla, klikněte ve spodní části obchodu na loga platebních karet, zadejte číslo své provedené objednávky a bez nutnosti vyplňovat celý nový objednávkový formulář zkuste zaplatit znovu. Systém si vaší vyplněnou objednávku pamatuje. Zároveň si tak můžete po provedené objednávce a platbě u nás ověřit její úhradu.

Online platba pro květinářství Praha

4. Připojíme zdarma váš vzkaz na pohlednici do zapečetěné prémiové obálky (vzkaz si vložíte v objednávkovém formuláři).
A respektujeme vaše soukromí. Pokud se odesílatel sám ve vzkazu (zalepené obálce) neuvede, příjemce ani jeho okolí se totožnost odesílatele nedozví. Za to ručíme.
Kvalitní výživu, dárkové balení a pár dobrých rad, jak se o květinu starat bereme jako samozřejmost. Fakturu vám zašleme po doručení květin.

Květiny doručíme po Praze a okolí spolu se vzkazem

  5. Chcete víc? Nabízíme v doručení květin moment zvěčnění vytvoření papírové Instax fotografie na místě,
kterou obdarovaná ihned obdrží a tento moment jí zůstane zachován
. Analogová fotografie - bez digitální kopie, jediná fotka.

Budeme se snažit o dobrou kompozici, to je jasné :).

Donáška květin a kytic po celé Praze. Květinářství Praha.

6. Na vyžádání vám zašleme fotku uvázané kytice (jakkoliv nám dejte předem vědět, zašleme na e-mail, WhatsApp, Messenger...).

Rozvoz květin po Praze a okolí provádíme v čase od 9:00 do 18:00 hodin ve všední dny. Rozvoz květin o víkendu - v sobotu od 10:00 do 16:00 hodin. Při objednávce nad 2 500 Kč respektujeme individuální domluvu na čas doručení mimo běžné rozvozové hodiny.

 
Poslední objednávky k doručení květin na tentýž stejný den příjímáme v e-shopu do 15:00 hodin běžnou dopravou, expresní položky pak do 18 hodin. Doručení je možné do 19:00 hodin.

Doručení a rozvozy kytic (a většinou je i doručí právě on) má na starosti Martin - uvidíte ho nejčastěji s kytkou. Pokud máte k doručení květin jakýkoliv dotaz, kontaktujte přímo jeho zde na online chatu (vpravo dole), na martin@vezukytku.cz nebo na 725 735 745. Na starosti má i náš celý e-shop a věci s ním spojené.

Děkujeme, že pro doručení květin volíte právě nás.        

Rozvoz a doručení květin i v okolí Prahy, výběrem: Říčany, Úvaly, Český Brod, Brandýs nad Labem, Odolena Voda, Líbeznice, Bášť, Libčice nad Vltavou, Roztoky u Prahy, Statenice, Tuchoměřice, Hostivice, Jeneč, Rudná u Prahy, Lety, Dobřichovice, Černošice, Jíloviště, Lipence, Vrané nad Vltavou, Jesenice, Velké Popovice, Průhonice, Modletice.. Více míst k doručení květin naleznete ZDE

 

Náš partner pro exponované časy doručení květin po Praze (naše doprava nestíhá, Valentýn, Den matek...) je Modrý anděl.

Tohoto přepravce využíváme i u expresního rozvozu květin ( i do jedné hodiny po celé Praze) po předchozí domluvě a volných kapacitách floristek.

logo pro přepravce rozvoz květin

 

Máte k rozvozu květin své zvláštní přání?  Pošlete nám do květinářství dotaz:
       


instagram
Rozvoz a doručení květin po Praze a okolí
Kytice růží, pugét růží
Smuteční srdce
Květinářství Praha a rozvoz květin
Rozvoz květin do firem, institucí
Online květinářství Praha
Doručení kytice 100 růží Praha
Čerstvé míchané kytice z online květinářství každý den
Online květiny Praha
Smuteční a pohřební květiny
Květinářství Květiny Strašnice Praha 10
Pivoňky a jiné sezónní květiny
Růže v kytici
Květiny pro soukromé a firemní oslavy
Online květinářství Praha
svátek má Zlata

Prémiové kytice vám doručíme ihned nebo za vás předáme: Po-Pá:9:00-19:00, So:10:00-15:00 hodin tel.:+420 725 735 745, info@vezukytku.cz


 Kopírovat nebo jinak nakládat s obsahem online pražského květinářství VezuKytku.cz, včetně fotografií kyticí květin, na které jsou platná autorská práva, je zakázáno. Autorské právo bude ihned vymáháno.

Kamenné i online květinářství v Praze a službu rozvozu - donášky květin po Praze a okolí pro vás zajišťuje RedBubble spol. s r.o.

Květinářství Květiny Strašnice a online eshop VezuKytku.cz pro Prahu a okolí

Černokostelecká 29, 100 00 Praha 10 - Strašnice

Poctivé kytice  z čerstvých květin - každý den, spokojenost zaručena.

kvalita - spolehlivost - radost

Jsme plátci DPH, faktury za nákup květin vám po doručení zasíláme automaticky.

Květinářství Květiny Strašnice