facebook

Květiny, za které si ručíme, vám doručíme a předáme vždy ve zvoleném čase.

Kytici květin po Praze vždy doručíme profesionálně a reprezentativně, nepoužíváme kurýrní služby (pouze při vytížení naší dopravy nebo expresním rozvozu). Na perfektním doručení a předání květin si zakládáme. Na 5000 doručení květin máme v průměru méně než 3 neúspěšné předání. Úspěšných doručení kytic po Praze a okolí máme tisíce. Radost děláme jak obdarovaným, tak i vám, každým dnem...

KVĚTINY DORUČÍME, vždy!

Rozvoz květin po celé Praze (od 500 Kč) : je při nákupu nad 1.000 Kč zdarma, do této částky účtujeme dopravné ve výši 99 Kč.

Rozvoz květin po okolí Prahy a do 15 km od hranice Prahy (od 1.000 Kč) : je při nákupu nad 1.500 Kč zdarma, do této částky účtujeme dopravné ve výši 150 Kč.

Osobní odběr v našem květinářství je po předchozí objednávce možný zdarma.

V rámci EU zasíláme o stavu objednávky standardně informační SMS. Pokud objednáváte mimo EU, uveďte nám to prosím do poznámky a budeme vám posílat e-mail.

  1. Dostupnost květin a naší dopravy zobrazujeme online, v objednávce si vyberete čas a datum, ve kterém chcete květiny doručit - pokud ne ihned.
Nestane se tak, že si květiny objednáte na určený čas a nebudeme doručení schopni zaručit.

Čas doručení pro rozvoz květin

2. Po celou dobu objednávky vás informujeme pomocí SMS.
Víte tak naprosto přesně, že jsme objednávku PŘIJALI, kdy kytici EXPEDUJEME a kdy obdarovaná kytici OBDRŽELA - můžete na to adekvátně reagovat. SMS dostává pouze objednávající, příjemce není informován.

Rozvoz květin po Praze a okolí

3. Zaplatíte bezpečně platební kartou online ihned při objednání,
bankovním převodem předem nebo kartou a hotovostí při předání. Jestli květiny objednáváte ze zahraničí, platbu můžete provést i v měně státu, ve kterém je vaše platební karta vydána.

Online platba pro květinářství Praha

4. Připojíme zdarma váš vzkaz do zapečetěné prémiové obálky (vzkaz si vložíte v objednávkovém formuláři).
A respektujeme vaše soukromí. Pokud se odesílatel sám ve vzkazu (zalepené obálce) neuvede, příjemce ani jeho okolí se totožnost odesílatele nedozví. Za to ručíme.
Kvalitní výživu, dárkové balení a pár dobrých rad, jak se o květinu starat bereme jako samozřejmost. Fakturu vám zašleme po doručení květin.

Květiny doručíme po Praze a okolí spolu se vzkazem

  5. Chcete víc? Nabízíme v doručení květin moment zvěčnění - vytvoření papírové Instax fotografie na místě,
kterou obdarovaná ihned obdrží a tento moment jí zůstane zachován
. Analogová fotografie - bez digitální kopie, jediná fotka.

Budeme se snažit o dobrou kompozici, to je jasné :).

Donáška květin a kytic po celé Praze. Květinářství Praha.

6. Na vyžádání vám zašleme fotku uvázané kytice (jakkoliv nám dejte předem vědět).

Rozvoz květin po Praze a okolí provádíme v čase od 9:00 do 18:00 hodin ve všední dny. Rozvoz květin o víkendu - v sobotu od 10:00 do 16:00 hodin. Při objednávce nad 2.500 Kč respektujeme individuální domluvu na čas doručení mimo běžné rozvozové hodiny.

 
Poslední objednávky k doručení květin na tentýž stejný den příjímáme v e-shopu do 17:00 hodin, doručení je možné do 19:00 hodin.

Doručení kytic (a většinou je doručí právě on) má na starosti Martin - uvidíte ho nejčastěji s kytkou. Pokud máte k doručení květin jakýkoliv dotaz, kontaktujte přímo jeho zde na online chatu, na martin@vezukytku.cz nebo na 725 735 745. Na starosti má i náš celý e-shop a věci s ním spojené.

Děkujeme, že pro doručení květin volíte právě nás.        

Rozvoz a doručení květin i v okolí Prahy, výběrem: Říčany, Úvaly, Český Brod, Brandýs nad Labem, Odolena Voda, Líbeznice, Bášť, Libčice nad Vltavou, Roztoky u Prahy, Statenice, Tuchoměřice, Hostivice, Jeneč, Rudná u Prahy, Lety, Dobřichovice, Černošice, Jíloviště, Lipence, Vrané nad Vltavou, Jesenice, Velké Popovice, Průhonice, Modletice.. Více míst k doručení květin naleznete ZDE

 

Náš partner pro exponované časy doručení květin po Praze (naše doprava nestíhá, Valentýn, Den matek...) je Modrý anděl.

Tohoto přepravce využíváme i u expresního rozvozu květin ( i do jedné hodiny po celé Praze) po předchozí domluvě a volných kapacitách floristek.

logo pro přepravce rozvoz květin

 

Máte k rozvozu květin své zvláštní přání?  Pošlete nám do květinářství dotaz:
       


instagram
Rozvoz a doručení květin po Praze a okolí
Doručení kytice 100 růží Praha
Online květinářství Praha
Květinářství Praha a rozvoz květin
Online květiny Praha
Květinářství Květiny Strašnice Praha 10
Online květinářství Praha
dnes má svátek Zita

Prémiové kytice vám doručíme ihned nebo za vás předáme:  Po-Pá: 09-19:00, So: 10-15:00 hodin tel.: 725 735 745  info@vezukytku.cz


 Kopírovat nebo jinak nakládat s obsahem online květinářství VezuKytku.cz, včetně fotografií kyticí květin, na které jsou platná autorská práva, je zakázáno.  

Kamenné i online květinářství a službu rozvozu - donášky květin po Praze a okolí pro vás zajišťuje společnost RedBubble spol. s r.o.

Květinářství Praha 2, 3, 10 - Květiny Strašnice a online eshop VezuKytku.cz pro Prahu a okolí

Černokostelecká 29, 100 00 Praha 10 - Strašnice

Poctivé kytice  z čerstvých květin - každý den.

Jsme plátci DPH, faktury vám zasíláme automaticky.